Vianoce na VerneeMobile.sk sú v plnom prúde! Pripravili sme si pre Vás NADUPANÉ ZĽAVY, ktorým len ťažko odoláte

Vianoce na VerneeMobile.sk sú v plnom prúde! Pripravili sme si pre Vás NADUPANÉ ZĽAVY, ktorým len ťažko odoláte

30.11.2018 0 komentár(e)

Aké by to bolo keby sme Vianoce neoslávili poriadnými akciami? Veď predsa sme oficiálny distribútor smartfónov Vernee Mobile na Slovensku, v Česku a v Poľsku. Preto sme sa rozhodli Vám priniesť akciovú ponuku, ktorú nikde inde nenájdete, len u násý

Tak tejto akcii len ťažko poviete nie, resp. nie jednej akcii, ale hneď deviatim! Pripravili sme si pre Vás darčekové balíčky, s ktorými môžete ušetriť desiatky €.

V rámci akciových balíčkoch začíname s cenovkami od 109,90€ až do 299€  pričom je len na Vás koľko ušetríte. Už teraz Vám však vieme povedať, že ak sa rozhodnete pre jeden z ponúkaných smartfónov spolu s dodatočným príslušenstvom tak ušetríte minimálne 41,90€. Ušetriť však môžete až raz toľko, napríklad pri smartfóne Vernee Mars Pro, ku ktorému dokonca dostanete aj značkové slúchadla JBL.

Toto je najlepšia ponuka mobilov online od Vernee na trhu

V každom prípade nižšie Vám dávame do pozornosti kompletnú akciovú ponuku na smartfóny z nášho portfólia, ktorá je najatraktívnejšou na trhu. Len ťažko by ste našli na Slovenskom či Českom trhu lepšiu ponuku.

Vernee T3 Pro


Vernee V2 Pro


Vernee M6


Vernee Mars Pro

Vernee Mix 2 – 4GB


Vernee Mix 2 – 6GB


Vernee X1 6/64GB


Vernee X 6/64GB


Vernee Apollo Lite


Vybrali ste si svojho favorita?  Pevne veríme, že áno. Akciová ponuka je však limitovaná preto Vám odporúčame dlho neváhať.