Facebook testuje tmavý Messenger. Takto bude vyzerať!

Facebook testuje tmavý Messenger. Takto bude vyzerať!

24.06.2019 0 komentár(e)

Facebook vypočúva hlasy bežných ľudí. Dočkáme sa s veľkou pravdepodobnosťou tmavej témy aplikácie Facebook Messenger, ktorá patrí medzi najrozšírenejšie komunikačné aplikácie.

Facebook Messenger patrí medzi najrozšírenejšie komunikačné aplikácie. O tom niet pochýb. Aktuálna verzia aplikácie Messenger je v bielom prevedení a mnoho používateľov už dlhodobo žiada Facebook, aby priniesol tmavé rozhranie aplikácie. Vyzerá to tak, že Facebook pravdepodobne vypočuje hlasy viacerých z nás.

Debatu rozvírilaznáma expertka na aplikácie

Debatu týkajúcu sa tmavého rozhrania aplikácie rozvírila známa expertka na aplikácie, Jane Manchung Wong, ktorá na sociálnej sieti Twitter uverejnila informácie týkajúce sa tmavej témy Messengera. Odvolávala sa pritom na vybrané regionálne verzie aplikácie, v ktorých sa objavili nastavenia týkajúce sa tmavej témy.


Krátko na to ako rozvírila táto známa expeprtka rozvírila debatu týkajúcu sa tmavej témy aplikácie Messenger tak zverejnila aj niekoľko printscreenov z rozhrania aplikácie. Pozrieť si ich môžete nižšie.


Nový (zatiaľ nedostupný) tmavý vzhľad Messengera určite oceníte počas večerného chatovania s priateľmi – biela farba Vám „nevypáli“ oči. Zatiaľ však nie je známe kedy nový vzhľad Messengera bude oficiálne dostupný. Možno však očakávať, že dostupný bude v priebehu nasledujúcich týždňov vzhľadom na to, že práce na novom vzhľade vyzerajú takmer dokončené.

Zdroj: AndroidPolice.com