Na VerneeMobile.sk prebieha aktuálne najväčší výpredaj smartfónov Vernee, z ktorého Vám padne sánka

Na VerneeMobile.sk prebieha aktuálne najväčší výpredaj smartfónov Vernee, z ktorého Vám padne sánka

20.09.2019 0 komentár(e)

Smartfóny sú neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Používame ich každý deň a nie len na telefonovanie a zábavu, ale pre mnohých sú smartfóny aj pracovným nástrojom. Nie vždy sa však jedná o lacnú záležitosť, avšak naša filozofia spoločnosti je, že moderné technológie by nemali byť určené len pre horných 10%, ale pre všetkých. A práve preto smartfóny Vernee prinášajú ľuďom nové technológie za ceny, ktoré nesiahajú do astronomických výšok. O to viac Vám s radosťou oznamujeme, že aktuálne sme spustili jeden z najväčších výpredajov smartfónov Vernee. Z kompletnej ponuky online mobilov pre vás vyberáme smartfóny Vernee Mars Pro, Vernee X a Vernee T3 Pro.

Vernee Mars Pro

Prvým smartfónom, ktorý sa oplatí neprehliadnuť je Vernee Mars Pro, „kráľ multitaskingu“. O kráľovi hovoríme preto, že jeho hlavnou zbraňou je neuveriteľných 6GB operačnej pamäte RAM. Neznamená to však, že jeho ostatné parametre sú na zahodenie. Veď posúďte sami. Smartfón ponúka veľký 5,5“ FULL HD IPS displej, ktorý je pokrytí krycím sklíčkom Gorilla Glass 3. V displeji okrem 5MP fotoaparátu nájdeme aj niekoľko senzorov, napríklad Ambient senzor, ktorý reaguje raketovým tempom čo poteší hlavne pri práci s telefónom na priamom svetle.


Srdce smartfónu tvorí procesor MediaTek Helio P25 spolu s grafickým čipom ARM Mali -T880 MP2. Vo výsledku si tak telefón poradí aj s náročnejšími úlohami a nezľakne sa ani nových hier. Mimochodom, čítačku odtlačkov prstov nehľadajte na zadnej stene, nájdete ju netradične v bočnej lište zariadenia, ktorá je vyhotovená z kovu.

Prejdime však k cene tohto smartfónu. Za štandardných podmienok sa predáva za 239€ aktuálne je však dostupný s lákavou cenovkou 175,90€, ktorej sa len ťažko odoláva.

Vernee X

Ďalším fešákom na „holenie“ je smartfón Vernee X, ktorý patrí do kategórie telefónov s extrémnou výdržou batérie. Tá v tomto prípade totiž dosahuje neuveriteľných 6200mAh, ktorá sľubuje niekoľko dňovú výdrž. Telefón samozrejme disponuje USB Type – C konektor, bez ktorého by ste takéto monštrum nabíjali neuveriteľne dlho. Smartfón disponuje veľkým 6“ displejom, ktorý sa chváli rozlíšením 2160 x 1080 bodov. O výkon sa stará 8-jadrový procesor MTK6763 s maximálnou pracovnou frekvenciou 2,2GHz, ktorému sekundujú 4GB RAM. Nechýba samozrejme ani podpora dvoch aktívnych kariet súčasne, LTE či kvalitný duálny fotoaparát s rozlíšením 16MP + 13MP.


Aktuálne stojí 169,90€ spolu aj s DPH čo predstavuje zľavu viac ako 20% oproti štandardnej cene.

Vernee T3 Pro

Posledným smartfónom, ktorý vám dávame do pozornosti je zariadenie, ktoré bolo predstavené len nedávno – Vernee T3 Pro. Jedná sa aktuálne o najdostupnejší smartfón z našej ponuky, ktorý momentálne stojí len 99€ namiesto 129€. Smartfón ponúka veľký 5,5“ IPS displej s HD+ rozlíšením (1440 x 720 bodov) s neuveriteľne tenkými rámčekmi okolo displeja.  Pod displejom schováva 8-jadrový procesor s maximálnou pracovnou frekvenciou 1,3GHz, ktorému sekunduje 3GB operačnej pamäte RAM. Znamená to, že smartfón si poradí s väčšinou úloh, s ktorými sa môžeme stretnúť. Smartfón ďalej disponuje výbavou viacerých senzorov ako sú Hall senzor, svetelný senzor a ďalšie, ktoré by ste v tejto cenovej kategórii len ťažko našli.


Smartfón sa ďalej pýši duálnou kamerou s rozlíšením 13MP a 2MP. Vedľa duálnej kamery nájdeme ešte čítačku odtlačkov prstov, pod ktorou sa schováva obria batéria s kapacitou 4100mAh, ktorý sľubuje viac ako 20 hodín pozerania videí.  

Zdroj: vlastný